Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Λεάγκρος Banner

Πεντάρα του Φοίνικα στην Κοιλάδα - Δύο μονομάχοι για τον τίτλο

Τα αποτελέσματα στα τοπικά της Αργολίδας
Profile picture for user admin
από anagnostis team
ΔημοσιεύτηκεΚυρ. 10 Φεβ. 2019
κανέναΣΧΟΛΙΟ

Ολοκληρώθηκε η 19η αγωνιστική της Α1 Κατηγορίας της ΕΠΣ Αργολίδας με τον Φοίνικα να σοκάρει την Κοιλάδα την οποία κέρδισε με 5-0. Με νίκες συνεχίζει και ο Ερμής παραμένοντας σε απόσταση δύο βαθμών από το Ναύπλιο 2017.

Τα αποτελέσματα στα τοπικά της Αργολίδας:

Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 09/02/19 5-0
2. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 09/02/19 2-1
3. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 09/02/19 2-1
4. ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ 09/02/19 2-2
5. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 09/02/19 2-1
6. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ 10/02/19 3-1
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 10/02/19 3-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
8. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. 09/02/19 0-1
9. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑ 10/02/19 2-1
10. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ 10/02/19 1-5
11. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ 10/02/19 5-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ 10/02/19 3-2
13. ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ 10/02/19 3-1
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ 10/02/19 1-1
15. ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 10/02/19 8-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
16. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν. 09/02/19 0-1
17. ΔΑΝΑΟΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 09/02/19 1-2
18. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑ 10/02/19 2-4
19. ΠΡΟΙΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ 10/02/19 1-0
20. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. 10/02/19 1-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
21. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 09/02/19 1-4
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜIΔΑΣ 10/02/19 8-0
23. ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 10/02/19 3-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
24. ΚΛΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ 09/02/19 5-0
25. ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 10/02/19 2-2
26. ΝΙΚΗ - ΑΡΑΧΝΑΙΟ 10/02/19 4-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Ημ/νία Αποτέλεσμα
27. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣ 09/02/19 1-4
28. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 10/02/19 3-0 α.α.

 Η βαθμολογία (σε 19 αγώνες):

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες
1. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 50 19 16 2 1
 
2. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 48 19 15 3 1
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 39 19 12 3 4
4. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 37 19 12 1 6
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 36 19 11 3 5
6. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 35 19 11 2 6
7. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 31 19 9 4 6
8. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 29 19 9 2 8
9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 27 19 8 3 8
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ 26 19 8 2 9
11. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 22 19 6 4 9
12. ΣΠΕΤΣΕΣ 21 19 6 3 10
13. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 15 19 4 3 12
14. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 10 19 2 4 13
15. ΠΟΡΟΣ 9 19 2 3 14
16. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ -6 19 0 0 19

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

Το περιεχόμενο αυτού του πεδίου παραμένει ιδιωτικό και δε θα εμφανίζεται δημόσια.

HTML με περιορισμούς

  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
  • Οι διευθύνσεις ιστοσελίδων και οι διευθύνσεις email μετετρέπονται σε συνδέσμους αυτόματα.
Profile picture for user admin
admin - anagnostis.org