Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Ποδόσφαιρο Αργολίδας-Τεσσάρα του Αργοναύτη στα Δίδυμα

Δημοσιεύτηκε23/11/14 - 19:33
από admin
Ποδόσφαιρο Αργολίδας-Τεσσάρα του Αργοναύτη στα Δίδυμα

Η μεγάλη νίκη του Αργοναύτη μέσα στα Δίδυμα με σκορ 1-4, ξεχώρισε στην σημερινή αγωνιστική μέρα των τοπικών κατηγοριών της Αργολίδας. 

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των τοπικών κατηγοριών:

Α Κατηγορία

(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 22/11/14 15:00 Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Βαρελά Β. (Παρατηρητής: ΚΑΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 1-0
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 22/11/14 15:00 Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ. 2-2
3. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 22/11/14 15:00 Μανούχος Ε., Νενεκούμης Χ., Καραγεώργος Α. (Παρατηρητής: ΚΑΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ) 1-2
4. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 23/11/14 15:00 Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε. 2-1
5. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 23/11/14 15:00 Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Θ., Καπετάνιος Αθ. Π. 1-4
6. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 23/11/14 15:00 Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α. (Παρατηρητής: ΚΑΡΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) 0-1
7. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 23/11/14 15:00 Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β., Λυκομήτρος Ε. 2-0
8. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΔΙΔΥΜΩΝ Κυριακή 23/11/14 15:00 Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ. 1-4
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΚΑΔΙΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Σάββατο 22/11/14 15:00 Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν. 6-1
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 23/11/14 12:00 Κουτσούκος Γ., Αργύρης Ι., Καψούρου Ε. 0-1
11. ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΔΡΑ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 23/11/14 14:00 Κατσώνας Χ., Βλάχος Χ., Ελεφάντης Χ. 2-1
12. ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΛΥΡΚΕΙΑΣ Κυριακή 23/11/14 14:00 Τσιτουρίδης Π., Μπουγιώτης Ε., Βαρελά Β. 2-2
13. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Κυριακή 23/11/14 15:00 Νώτης Χ., Στατεράς Π., Τζιάβας Γ. 1-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 22/11/14 15:00 Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ. 3-0 α.α.
15. Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 22/11/14 18:00 Ρατσιάτος Ν., Νίκα Π., Τσιλογιάννη Α. 0-1
16. ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 23/11/14 15:00 Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Σταυρόπουλος Θ. 4-1
17. ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 23/11/14 15:00 Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ. 1-1
18. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 23/11/14 15:00 Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ. 2-0
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ ΜΥΚΗΝΩΝ Σάββατο 22/11/14 15:00 Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε., Τζιάβας Γ. 3-0
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 23/11/14 11:00 Βλάχος Χ., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ. 2-1
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 23/11/14 15:00 Μελέτης Α., Καραμάνος Α., Νίκα Π. 6-1
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΓΥΜΝΟΥ Σάββατο 22/11/14 15:00 Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Καπετάνιος Αθ. Π. 1-0
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΛΕΩΝ ΚΑΡΥΑΣ Κυριακή 23/11/14 13:00 Πρασσάς Π., Δημάκης Χ., Δημάκης (νέος) Γ. 0-3 α.α.
 
Βαθμολογία Α' Κατηγορίας (10η αγωνιστική):
  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 28 10 9 1 0 36 3
2. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 25 10 8 1 1 31 11
3. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 21 10 6 3 1 19 10
4. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 20 10 6 2 2 19 13
5. ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ 20 10 6 2 2 20 12
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 18 10 5 3 2 22 11
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 16 10 5 1 4 21 16
8. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 13 10 4 1 5 21 24
9. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 13 10 4 1 5 17 21
10. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 12 10 3 3 4 16 18
11. ΣΠΕΤΣΕΣ 11 10 2 5 3 11 13
12. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 10 10 2 4 4 13 22
13. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 9 10 3 0 7 11 19
14. ΜΕΘΑΝΑ 7 10 2 1 7 13 30
15. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ 2 10 0 2 8 9 34
16. ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ 0 10 0 0 10 7 29

 

Ετικέτες

Ποδόσφαιρο Αργολίδας Αργοναύτης Αποτελέσματα

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

Το περιεχόμενο αυτού του πεδίου παραμένει ιδιωτικό και δε θα εμφανίζεται δημόσια.

HTML με περιορισμούς

  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
  • Οι διευθύνσεις ιστοσελίδων και οι διευθύνσεις email μετετρέπονται σε συνδέσμους αυτόματα.