Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Banner Επιμελητήριο Αργολίδας

Ζορίστηκε αλλά κέρδισε ο Παναργειακός για το Κύπελλο

ΔημοσιεύτηκεΚυρ. 26 Οκτ. 2014
από admin

Σε παιχνίδι για το Κύπελλο Γ' Εθνικής, ο Παναργειακός επικράτησε δύσκολα με 1-0 επί του Πανελευσινιακού, στο ΔΑΚ Άργους. Το νικητήριο γκολ πέτυχε στο 87΄ο Ετόφ με κεφαλιά, έπειτα από σέντρα του Αγγελόπουλου από δεξιά. Στο 90΄ο Πανελευσινιακός σημείωσε γκολ που ακυρώθηκε ως οφσάιντ. Ο Παναργειακός, που είχε και άλλες ευκαιρίες για να σκοράρει αλλά δεν τις εκμεταλλεύτηκε, με αυτή τη νίκη σφράγισε το εισητήριο για την τρίτη αγωνιστική του θεσμού.

Τα υπόλοιπα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας έχουν ως εξής:

Α Κατηγορία

(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Σάββατο 25/10/14 16:00 Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλης Ι. 3-1
2. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 25/10/14 16:00 Ρατσιάτος Ν., Καραγεώργος Α., Νενεκούμης Χ. 1-1
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 26/10/14 15:00 Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β. (Παρατηρητής: ΚΑΡΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ) 4-1
4. ΜΕΘΑΝΑ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΕΘΑΝΩΝ Κυριακή 26/10/14 15:00 Ζώης Μ., Πρασσάς Π., Παπαγεωργόπουλος Θ. 0-2
5. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ Κυριακή 26/10/14 15:00 Καπετάνιος Π., Σταυρόπουλος Θ., Καψούρου Ε. 3-1
6. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 26/10/14 15:00 Μανούχος Ε., Ψαθάς Δ., Τσατσούλη Β. (Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ) 3-0
7. ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 26/10/14 15:00 Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ. 1-3
8. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ ΚΟΙΛΑΔΑΣ Κυριακή 26/10/14 15:00 Τσιτουρίδης Π., Δρούζας Α., Λυκομήτρος Ε. 1-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 25/10/14 20:00 Σκιαδάς Δ., Δρούζας Α., Παπαγεωργόπουλος Θ. 1-1
10. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΕΡΝΑΣ Κυριακή 26/10/14 11:00 Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ., Τσιλογιάννη Α. 1-1
11. ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Κυριακή 26/10/14 15:00 Βλάχος Χ., Μπούκουρα Μ., Γκουριώτης Κ. 0-3
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ ΔΡΕΠΑΝΟΥ Κυριακή 26/10/14 15:30 Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Α. Π. 1-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν. ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Σάββατο 25/10/14 15:00 Μανούχος Ε., Καπετάνιος Α. Π., Νίκα Π. 2-0
14. Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Σάββατο 25/10/14 16:00 Κουτσούκος Γ., Πρασσάς Π., Πρέσβελου Γ. 3-0
15. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ Κυριακή 26/10/14 11:00 Ψαθάς Δ., Βαρελά Β., Μπούκουρα Μ. 1-4
16. Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 26/10/14 15:00 Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ., Στατεράς Γ. 4-1
17. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Κυριακή 26/10/14 15:00 Σκιαδάς Δ., Τσατσούλης Ι., Νίκα Π. 2-0
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΜΥΚΗΝΩΝ Σάββατο 25/10/14 16:00 Χαρλάς Σ., Καψούρου Ε., Λυκομήτρος Ε. 1-1
19. ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ Σάββατο 25/10/14 16:00 Κόλλιας Γ., Σταυρόπουλος Θ., Παρασκευόπουλος Γ. 3-2
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Κυριακή 26/10/14 11:00 Κατσώνας Χ., Καραμάνος Α., Δαγρέ Μ. 5-0
21. ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΚΛΕΩΝ ΓΥΜΝΟΥ Κυριακή 26/10/14 15:00 Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Τσιλογιάννη Α. 1-2
22. ΑΡΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ Κυριακή 26/10/14 15:00 Δημάκης Γ., Μπουγιώτης Ε., Δαγρέ Μ. 2-2
ΚΥΠΕΛΛΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ

(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΛΕΡΝΑΣ Σάββατο 25/10/14 15:30   1-6
24. ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ Κυριακή 26/10/14 11:00   1-0
25. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 26/10/14 14:30   1-0
26. ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Λουτρακίου Κυριακή 26/10/14 14:30   4-1
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΝΕΩΝ

(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 22/10/14 15:00   2-0
28. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Τετάρτη 22/10/14 15:00   1-0
Πρωτάθλημα Μ.Ο.Ενώσεων κατ.ΠΑΙΔΩΝ

(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Τετάρτη 22/10/14 13:00   1-3
30. ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Τετάρτη 22/10/14 13:00   1-0
FOOTBALL LEAGUE ΟΠΑΠ

(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΛΙΜΟΣ   Τετάρτη 22/10/14 00:00   1-1
32. ΧΑΝΙΑ - ΑΕΚ   Παρασκευή 24/10/14 18:00   0-2
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   Σάββατο 25/10/14 16:00   0-2
34. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ   Σάββατο 25/10/14 16:00   Αναβλήθηκε
35. ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΣ   Σάββατο 25/10/14 17:00   0-0
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ   Κυριακή 26/10/14 15:00   4-2

 

Ετικέτες

Παναργειακός Κύπελλο Γ Εθνικής Πανελευσινιακός Άργος Ειδήσεις και τοπικά νέα από το Άργος

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

Το περιεχόμενο αυτού του πεδίου παραμένει ιδιωτικό και δε θα εμφανίζεται δημόσια.

HTML με περιορισμούς

  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
  • Οι διευθύνσεις ιστοσελίδων και οι διευθύνσεις email μετετρέπονται σε συνδέσμους αυτόματα.