Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Κιτσομάνης Garden Hall

remax

Αγωνία στην κλήρωση κυπέλου Ελλάδας για Παναργειακό

Την Παρασκευή στις 12 το μεσημέρι θα μάθει τον αντίπαλό του
Profile picture for user admin
από anagnostis team
ΔημοσιεύτηκεΠέμ. 8 Αυγ. 2019
κανέναΣΧΟΛΙΟ

Μόνο  41 ομάδες από τις 47 ομάδες που είχαν δικαίωμα δήλωσαν συμμετοχή στην α’ φάση του Κυπέλλου. Τρεις εξ αυτών θα αντικατασταθούν από τους φιναλίστ με αποτέλεσμα 44 ομάδες θα συμμετέχουν στην κλήρωση της α' φάσης του θεσμού.

Οι 44 ομάδες θα χωριστούν σε έξι ζώνες με γεωγραφικά κριτήρια. Από την κλήρωση θα προκύψουν 22 ζευγάρια, οι νικητές των οποίων θα περάσουν στη β’ φάση του Κυπέλλου.

Μεταξύ των ομάδων που θα συμμετέχουν στην κλήρωση είναι και ο Παναργειακός ως κυπελλούχος Αργολίδας:

Κυπελλούχος ΕΠΣ Έβρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κυπελλούχος ΕΠΣ Θράκης – Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου
Κυπελλούχος ΕΠΣ Καβάλας – Αετός Ορφανού
Κυπελλούχος ΕΠΣ Ξάνθης – Ορφέας Ξάνθης
Κυπελλούχος ΕΠΣ Δράμας – Πανδραμαϊκός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Μακεδονίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Κυπελλούχος ΕΠΣ Σερρών - Πανσερραϊκός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Πέλλας – Εδεσσαϊκός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Κιλκίς – ΠΑΟΝΕ Επταλόφου (φιναλίστ)
Κυπελλούχος ΕΠΣ Καστοριάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κυπελλούχος ΕΠΣ Κοζάνης – Μακεδονικός Φούφα
Κυπελλούχος ΕΠΣ Θεσπρωτίας – Σούλι Παραμυθιάς
Κυπελλούχος ΕΠΣ Κέρκυρας – Θιναλιακός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Τρικάλων – Μετέωρα
Κυπελλούχος ΕΠΣ Καρδίτσας – ΑΟ Σελλάνων
Κυπελλούχος ΕΠΣ Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας
Κυπελλούχος ΕΠΣ Πιερίας – ΑΕ Καρίτσας
Κυπελλούχος ΕΠΣ Βοιωτίας – ΑΟ Υπάτου
Κυπελλούχος ΕΠΣ Εύβοιας – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Κυπελλούχος ΕΠΣ Ευρυτανίας – ΑΟ Ποταμιάς
Κυπελλούχος ΕΠΣ Φθιώτιδας – Αταλάντη
Κυπελλούχος ΕΠΣ Αιτ/νίας – Όμηρος Νεοχωρίου
Κυπελλούχος ΕΠΣ Άρτας – Δόξα Άρτας
Κυπελλούχος ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας – Τηλυκράτης
Κυπελλούχος ΕΠΣ Φωκίδας – Απόλλων Ευπαλίου (φιναλίστ)
Κυπελλούχος ΕΠΣ Αθηνών - Ηλυσιακός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Πειραιά – Εθνικός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Κυκλάδων – Πανθηραϊκός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Λέσβου – Αιολικός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Χίου – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
Κυπελλούχος ΕΠΣ Αν. Αττικής – Αχαρναϊκός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Κορίνθου – ΠΑΣ Κόρινθος
Κυπελλούχος ΕΠΣ Σάμου – Πανσαμιακός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Αχαΐας – Ατρόμητος Πατρών
Κυπελλούχος ΕΠΣ Ζακύνθου – ΑΠΣ Ζάκυνθος 1961 (φιναλίστ)
Κυπελλούχος ΕΠΣ Ηλείας – Ξενοφών Κρεστένων
Κυπελλούχος ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης- Παλληξουριακός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Αργολίδας – Παναργειακός
Κυπελλούχος ΕΠΣ Αρκαδίας - Λεωνίδιο
Κυπελλούχος ΕΠΣ Λακωνίας – ΑΕ Πελλάνας
Κυπελλούχος ΕΠΣ Μεσσηνίας – Καλαμάτα
Κυπελλούχος ΕΠΣ Ηρακλείου – Ατσαλένιος
Κυπελλούχος ΕΠΣ Ρεθύμνου – Επισκοπή
Κυπελλούχος ΕΠΣ Χανίων – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Τα πρώτα παιχνίδια θα διεξαχθούν στις 25 Αυγούστου.

ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΧΟΛΙΟ

Το περιεχόμενο αυτού του πεδίου παραμένει ιδιωτικό και δε θα εμφανίζεται δημόσια.

HTML με περιορισμούς

  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
  • Οι διευθύνσεις ιστοσελίδων και οι διευθύνσεις email μετετρέπονται σε συνδέσμους αυτόματα.