Συνελήφθη, σήμερα Σάββατο 3 Αυγούστου 2024 και πρώτες πρωινές ώρες, σε τοπική κοινότητα του Δήμου Τρίπολης, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής του Εγκλήματος (Ο.Π.Κ.Ε.) Αρκαδίας, 29χρονος ημεδαπός.
Όπως προέκυψε ο 29χρονος κατείχε ποσότητα κάνναβης, συνολικού βάρους 29,5 γραμμαρίων και μικροποσότητα κοκαΐνης, οι οποίες
κατασχέθηκαν.
Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Τρίπολης.
![peloponnisou enimerwtiko](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/08/3.8.2024-09.00-peloponnisou-enimerwtiko-849x1024.jpg)