Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 25 Απριλίου η Πασχαλινή εκδήλωση στο Κ.Α.Π.Η. του Δήμου Άργους – Μυκηνών παρουσία του Δημάρχου Άργους – Μυκηνών Γιάννη Μαλτέζου και του αρμόδιου Αντιδημάρχου Παναγιώτη Καμπόσου.
Στην εκδήλωση ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης ανέπτυξε θέμα αναφορικά με τις Άγιες μέρες του Πάσχα ενώ ο Δήμαρχος στο τέλος της εκδήλωσης, μοίρασε συμβολικά δώρα προς τα ενεργά μέλη του Κ.Α.Π.Η.
![Maltezos Nektrarios KAPH](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/f96b0d3f-ed00-456f-b2bc-526eef37b800-1024x576.jpg)
![Maltezos Nektrarios KAPH](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/242ef7f8-09b8-4111-9219-bfc2211224d1-1024x576.jpg)
![KAPH Anamnistika dora](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/dbf277b6-d2dc-4ec5-b5e7-977a79fcb37e-1024x576.jpg)