Το Δημαρχείο Ναυπλίου επισκέφθηκε, την Τετάρτη 24 Απριλίου, στο πλαίσιο της προεκλογικής της εκστρατείας για τις Ευρωεκλογές, η υποψήφια Ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Ολυμπία Τελιγιορίδου, συνοδευόμενη από τον πρόεδρο της ΕΑΣ Αργολίδας Σπύρο Αντωνόπουλο.
Ο Δήμαρχος Ναυπλιέων, Δημήτριος Ορφανός, την καλωσόρισε στο γραφείο του όπως κάνει με όλους τους εκπροσώπους των κομμάτων, με τους οποίους συνεργάζεται, στενά, για το καλό της Χώρας και του Δήμου.
![Orfanos Teligioridou Antonopoulos](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/επισκεψη-υποψηφιας-ευρωβουλευτου-στο-δημαρχειο-1024x576.jpg)