Την Παρασκευή 15 Μαρτίου , το απόγευμα στην Παλιά Πόλη το Μεικτό Πολυφωνικό Σχήμα της Δημοτικής Χορωδίας Ναυπλίου και η Νεανική Δημοτική Χορωδία Ναυπλίου φόρεσαν τις αποκριάτικες στολές και με διάθεση για & πείραγμα & τραγούδησαν στους δρόμους του παλιού Ναυπλίου, Επτανησιακές καντάδες, λάτιν, παραδοσιακά ελληνικά τραγούδια, καθώς και άλλα τραγούδια με & πικάντικο & στίχο.
Μουσικά δρώμενα με ζωντανή μουσική και dj στις πλατείες, στα στενά και στους δρόμους της πόλης μας. Ένας αποκριάτικος μουσικός περίπατος με κέφι, χαρά και καλαίσθητη ατμόσφαιρα.
![](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/055A6871-1024x576.jpg)
![7859](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/7859-1024x576.jpg)
![5455](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/5455-1024x576.jpg)
![5470](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/5470-1024x576.jpg)
![8014](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8014-1024x576.jpg)
![8034](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8034-1024x576.jpg)
![8060](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8060-1024x576.jpg)
![8072](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8072-1024x576.jpg)
![Apokries Nafplio](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8079-1024x576.jpg)
![Apokries Nafplio](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8104-1024x576.jpg)
![Apokries Nafplio](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/8132-1024x576.jpg)