Παράνομες χωματουργικές εργασίες φαίνεται πως έχουν γίνει στον χώρο στάθμευσης οχημάτων του Αθλητικού Κέντρου Αγίας Τριάδας, στην Αργολίδα, με αποτέλεσμα το πάρκινγκ να μοιάζει πλέον με ηφαιστειακό τοπίο.
Ο χορός που εξυπηρετεί θεατές και αθλητές του γηπέδου ποδοσφαίρου και του κλειστού γυμναστηρίου έχει υποστεί καταστροφές, όπως φαίνεται και στις παρακάτω φωτογραφίες.
Η κατάσταση στην οποία έχει περιέλθει ο χώρος προκαλεί οργή στους κατοίκους του χωριού και σε όσους εξυπηρετούνται από τις αθλητικές εγκαταστάσεις. Το τοπικό συμβούλιο Αγίας Τριάδας έχει ήδη καταγγείλει το γεγονός στην αστυνομία, η οποία καλείται να διερευνήσει το τι ακριβώς έχει συμβεί και ποιος ευθύνεται γι’ αυτό.
![Κατέστρεψαν το χώρο στάθμευσης οχημάτων στο Αθλητικό Κέντρο Αγίας Τριάδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/parking-kleistou-agias-triadas-apokleismos-4-768x1024.jpg)
![Κατέστρεψαν το χώρο στάθμευσης οχημάτων στο Αθλητικό Κέντρο Αγίας Τριάδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/parking-kleistou-agias-triadas-apokleismos-1-768x1024.jpg)
![Κατέστρεψαν το χώρο στάθμευσης οχημάτων στο Αθλητικό Κέντρο Αγίας Τριάδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/parking-kleistou-agias-triadas-apokleismos-2-768x1024.jpg)
![Κατέστρεψαν το χώρο στάθμευσης οχημάτων στο Αθλητικό Κέντρο Αγίας Τριάδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/parking-kleistou-agias-triadas-apokleismos-3-768x1024.jpg)
![Κατέστρεψαν το χώρο στάθμευσης οχημάτων στο Αθλητικό Κέντρο Αγίας Τριάδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/parking-kleistou-agias-triadas-apokleismos-5-768x1024.jpg)