Σε ευχάριστο, γιορτινό, φιλικό κλίμα, μεταξύ συγχωριανών, μελών και φίλων του Πολιτιστικού Εξωραϊστικού και Μορφωτικού Συλλόγου Κάντιας πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου.
Παρόντες ήταν ο βουλευτής Αργολίδας κ. Ιωάννης Ανδριανός, ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Αντιπεριφέρειας Αργολίδας κ. Αναστάσιος Γανώσης, οι Αντιδήμαρχοι Ναυπλιέων , κ. Γαβρήλος, κ. Γκούμας, κ. Καρμανιόλας, ο Πρόεδρος της τοπικής κοινότητας Ιρίων- Κάντιας κ. Ευάγγελος Δρούζας, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι κ. Μαρία Ράλλη , κ. Καχριμάνης, η κ. Ελένη Παναγιωτοπούλου, ο κ. Παναγιώτης Ψυχογιός, η κ. Αιβαλιώτη, πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Δρεπάνου, μαζί με μέλη του Δ.Σ. τους.
Ο Ανδρέας Χρόνης είχε αναλάβει την ηχητική κάλυψη της εκδήλωσης και ο Σωτήρης Καζαμπάκας τη βιντεοσκόπηση.
![Πολιτιστικός Εξωραϊστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Κάντιας πίτα (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/02/Πολιτιστικός-Εξωραϊστικός-και-Μορφωτικός-Σύλλογος-Κάντιας-πίτα-4-768x1024.jpg)
![Πολιτιστικός Εξωραϊστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Κάντιας πίτα (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/02/Πολιτιστικός-Εξωραϊστικός-και-Μορφωτικός-Σύλλογος-Κάντιας-πίτα-3-768x1024.jpg)
![Πολιτιστικός Εξωραϊστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Κάντιας πίτα (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/02/Πολιτιστικός-Εξωραϊστικός-και-Μορφωτικός-Σύλλογος-Κάντιας-πίτα-2-768x1024.jpg)
![Πολιτιστικός Εξωραϊστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Κάντιας πίτα (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/02/Πολιτιστικός-Εξωραϊστικός-και-Μορφωτικός-Σύλλογος-Κάντιας-πίτα-1-1024x768.jpg)
![Πολιτιστικός Εξωραϊστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Κάντιας πίτα (5)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/02/Πολιτιστικός-Εξωραϊστικός-και-Μορφωτικός-Σύλλογος-Κάντιας-πίτα-5-1024x833.jpg)