Η χθεσινοβραδινή χιονόπτωση προσέθεσε την απαιτούμενη ποσότητα και έτσι αύριο Σάββατο 13 Ιανουαρίου όλοι οι αναβατήρες του Χιονοδρομικού Κέντρου Μαινάλου θα είναι σε λειτουργία,
Η περιφερειακή και η τουριστική είναι ήδη έτοιμες ενώ σε λίγο θα ξεκινήσει το πάτημα της Βορεινής, σύμφωνα με ενημέρωση του Χιονοδρομικού Κέντρου.
Επειδή έρχονται νοτιάδες και ανοιξιάτικος καιρός από Δευτέρα, η συμβουλή των ιθυνόντων του Χιονοδρομικού Κέντρου είναι να μην αναβάλλετε την επίσκεψή σας πέραν του Σαββατοκύριακου…
![Χιονοδρομικό Κέντρο Μαινάλου (5)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Χιονοδρομικό-Κέντρο-Μαινάλου-5-768x1024.jpg)
![Χιονοδρομικό Κέντρο Μαινάλου (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Χιονοδρομικό-Κέντρο-Μαινάλου-4-768x1024.jpg)
![Χιονοδρομικό Κέντρο Μαινάλου (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Χιονοδρομικό-Κέντρο-Μαινάλου-3-1-768x1024.jpg)
![Χιονοδρομικό Κέντρο Μαινάλου (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Χιονοδρομικό-Κέντρο-Μαινάλου-2-1-768x1024.jpg)