Πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου το χριστουγεννιάτικο τουρνουά βόλεϊ της Γυμναστικής Ένωσης Ναυπλίου. Στο τουρνουά έλαβαν μέρος εκτός από την διοργανώτρια ΓΕ Ναυπλίου, ο ΑΣ Νεμέας και ο ΓΣ Άργους.
Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν υπό τους ήχους μουσικής, έπαιξαν βόλεϊ και φυσικά καλωσόρισαν τον άγιο Βασίλη στο κλειστό γήπεδο της Αγίας Τριάδας, ο οποίος έφερε δώρα για τους μικρούς μας φίλους.
Επίσης, μια ακόμα έκπληξη περίμενε μια μικρή φίλη της ΓΕΝ η οποία είχε γενέθλια και της έφερε την τούρτα ο Άγιος Βασίλης, στιγμή την οποία θα θυμάται πάντα.
Το κλειστό γήπεδο της Αγίας Τριάδας γέμισε με χαρούμενες φωνές και χαμόγελα.
Η ομάδα πραγματοποιεί μέχρι και τις 12 Ιανουαρίου όπου θα γίνει και η κλήρωση στον πολυχώρο «Φουγάρο», Λαχειοφόρο αγορά με ένα πολύ μεγάλο δώρο, το κινητό τηλέφωνο της Apple, ένα iPhone 15. Ο κάθε λαχνός κοστίζει 1 ευρώ και φυσικά θα υπάρχουν και άλλα πλούσια δώρα τα οποία θα κληρωθούν μαζί με το iPhone 15.
![Τουρνουά βόλει Γυμναστική Ένωση Ναυπλίου (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Τουρνουά-βόλει-Γυμναστική-Ένωση-Ναυπλίου-2-1024x768.jpg)
![Τουρνουά βόλει Γυμναστική Ένωση Ναυπλίου (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Τουρνουά-βόλει-Γυμναστική-Ένωση-Ναυπλίου-3-1024x768.jpg)
![Τουρνουά βόλει Γυμναστική Ένωση Ναυπλίου (5)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Τουρνουά-βόλει-Γυμναστική-Ένωση-Ναυπλίου-5-1024x768.jpg)
![Τουρνουά βόλει Γυμναστική Ένωση Ναυπλίου (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Τουρνουά-βόλει-Γυμναστική-Ένωση-Ναυπλίου-1-1024x768.jpg)
![Τουρνουά βόλει Γυμναστική Ένωση Ναυπλίου (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Τουρνουά-βόλει-Γυμναστική-Ένωση-Ναυπλίου-1-1024x768.webp)
![Τουρνουά βόλει Γυμναστική Ένωση Ναυπλίου (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Τουρνουά-βόλει-Γυμναστική-Ένωση-Ναυπλίου-2-1024x735.webp)