Το Σάββατο πραγματοποιήθηκε εργαστήριο Χριστουγεννιάτικης μπάλας από φελιζόλ. Μικρά κομματάκια από ύφασμα έντυσαν την μπάλα και η χρυσόσκονη σαν τελευταία πινελιά έκανε το στολίδι μοναδικό.
Η συμμετοχή ήταν μεγάλη από παιδιά ηλικίας του νηπιαγωγείου και του δημοτικού.
Τα δύο τμήματα που πραγματοποιήθηκαν κύλησαν ομαλά με μουσική, φαντασία και χαρούμενες δημιουργικές φατσούλες.
Ο ενθουσιασμός για το τελικό αποτέλεσμα ήταν ζωγραφισμένος στα πρόσωπα των παιδιών.
Ο Επιμορφωτικός Σύλλογος Αγίας Τριάδας και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου Αγίας Τριάδας ανανεώνουν το ραντεβού τους για το επόμενο εργαστήριο.
![Εργαστήριο Αγία Τριάδα (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Εργαστήριο-Αγία-Τριάδα-2-1024x576.jpg)
![Εργαστήριο Αγία Τριάδα (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Εργαστήριο-Αγία-Τριάδα-4-1024x576.jpg)
![Εργαστήρι Χριστουγεννιάτικης μπάλας 1](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Εργαστήρι-Χριστουγεννιάτικης-μπάλας-1-1024x576.jpg)
![Εργαστήριο Αγία Τριάδα (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Εργαστήριο-Αγία-Τριάδα-3-1024x576.jpg)