Το Τομεακό Συμβούλιο Αργολίδας της ΚΝΕ, σας καλεί στην προβολή του ντοκιμαντέρ «Ένας ζεστός Νοέμβρης», ένα αφιέρωμα για τα 50 χρόνια από τον ξεσηκωμό του Πολυτεχνείου.
Θα προβληθεί το Σάββατο 25/11, στις 7.30μμ, στο καφέ «Σταθμός» στο Ναύπλιο.
![1 1 (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/11/1-1-1-724x1024.jpg)
Η Τομεακή Επιτροπή Αργολίδας του ΚΚΕ καλεί επίσης στην ομιλία με θέμα «Οι διεθνείς και οι εγχώριες οικονομικές-πολιτικές εξελίξεις».
Θα γίνει την Κυριακή 26/11, στις 7μμ, στο Εργατικό Κέντρο Αργολίδας, στο Άργος, με ομιλητή τον Γιώργο Λάμπα, μέλος του Γραφείου της Επιτροπής περιοχής Πελοποννήσου του ΚΚΕ.
![1 2ΕΧ](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/11/1-2ΕΧ-1024x599.png)