Το εκλογικό περίπτερο της δημοτικής παράταξης «Νέα Εποχή» στην πλατεία Καποδίστρια, στο Ναύπλιο, περιμένει όλους όσους θέλουν να δουν εκτυπωμένο το πρόγραμμά της ή να συνομιλήσουν με τους υποψηφίους.
«Ιδέες και προτάσεις μας είναι γραπτά αποτυπωμένες και η παρουσία μας δίπλα σε κάθε πολίτη εξασφαλισμένη και μετά τις εκλογές!», αναφέρει η παράταξη με υποψήφιο δήμαρχο Ναυπλιέων τον Κωνσταντίνο Μάκαρη.
![Εκλογικό περίπτερο Μάκαρη (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/10/Εκλογικό-περίπτερο-Μάκαρη-4-1024x768.jpg)
![Εκλογικό περίπτερο Μάκαρη (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/10/Εκλογικό-περίπτερο-Μάκαρη-3-1024x768.jpg)
![Εκλογικό περίπτερο Μάκαρη (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/10/Εκλογικό-περίπτερο-Μάκαρη-2-1024x768.jpg)
![Εκλογικό περίπτερο Μάκαρη (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/10/Εκλογικό-περίπτερο-Μάκαρη-1-1024x768.jpg)