Την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου και ώρα 19:30 θα πραγματοποιηθεί η κεντρική προεκλογική ομιλία της παράταξής μας «ΝΑΥΠΛΙΑ ΕΝΩΜΕΝΗ», στην πλατεία Τριών Ναυάρχων, μπροστά από το δημαρχείο Ναυπλίου.
Ο υποψήφιος δήμαρχος Ναυπλιέων Δημήτρης Παπαδημόπουλος αναφέρει: «Σας περιμένουμε, να μας γνωρίσετε, να σας γνωρίσουμε, να σας παρουσιάσουμε το ψηφοδέλτιό μας!».
![ΑΦΙΣΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΟΜΙΛΙΑ](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/10/ΑΦΙΣΑ-ΚΕΝΤΡΙΚΗ-ΟΜΙΛΙΑ-819x1024.jpg)
Την εκδήλωση θα μπορείτε να παρακολουθήσετε στο παρακάτω link: