Το πρόγραμμά της για την κοινωνία παρουσιάζει η δημοτική παράταξη «Νέα Εποχή» με επικεφαλής τον Κωνσταντίνο Μάκαρη.
«Μια ισχυρή κοινωνία είναι μια ευτυχισμένη κοινωνία! Η «Νέα Εποχή» είναι πανέτοιμη να προσφέρει υποστήριξη και προγράμματα που θα ενισχύσουν την αλληλεγγύη και την κοινωνική συνοχή όλων των κατοίκων του Ναυπλίου. Έχουμε εργαστεί άοκνα και το σχέδιό μας είναι έτοιμο και κοστολογημένο! Ας κάνουμε το Ναύπλιο έναν καλύτερο τόπο για όλους!», σημειώνεται χαρακτηριστικά.
Δείτε παρακάτω συνοπτικά το πρόγραμμα της ΝΕΑΣ ΕΠΟΧΗΣ για την κοινωνία:
![ΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2024 2029 page 0022](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/09/ΝΕ_ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_2024_2029_page-0022-723x1024.jpg)
![ΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2024 2029 page 0023](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/09/ΝΕ_ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_2024_2029_page-0023-723x1024.jpg)
![ΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2024 2029 page 0021](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/09/ΝΕ_ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ_2024_2029_page-0021-723x1024.jpg)