Με χιλιάδες κόσμου πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023 η μεγάλη συναυλία με τον Γιάννη Κότσιρα στο προαύλιο χώρο του Αρχαίου Θεάτρου Μεγαλόπολης, στο πλαίσιο των πολιτιστικών καλοκαιρινών εκδηλώσεων του Δήμου.
«Ήταν μια μαγική βραδιά όπου ο τραγουδιστής ερμήνευσε μεγάλες επιτυχίες ξεσηκώνοντας τους θεατές.
![Συναυλία με τον Γιάννη Κότσιρα 2](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/08/Συναυλία-με-τον-Γιάννη-Κότσιρα-2.jpg)
![Συναυλία με τον Γιάννη Κότσιρα 1](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/08/Συναυλία-με-τον-Γιάννη-Κότσιρα-1.jpg)
Ένα μεγάλο μπράβο στους εργαζόμενους του Δήμου μας γιατί υπερέβαλαν τον εαυτό τους για την επιτυχία της συναυλίας και τους χιλιάδες θεατές για τη δυναμική παρουσία τους», αναφέρει ο Δήμος Μεγαλόπολης.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε βίντεο με αποσπάσματα από τη συναυλία: