Οι εκπαιδευόμενοι, οι εκπαιδευτές και η διεύθυνση του Τμήματος Κρανιδίου σας προσκαλούν στην Ημερίδα Ενημέρωσης & Ευαισθητοποίησης της τοπικής κοινωνίας σχετικά με τα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας, την Πέμπτη, 29 Ιουνίου 2023 και ώρα 19:30 στο Γυμνάσιο Κρανιδίου.
«Το έργο συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση 2014-2020».
![Ημερίδα Ενημέρωσης & Ευαισθητοποίησης της τοπικής κοινωνίας στο ΣΔΕ Κρανιδίου](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Ημερίδα-Ενημέρωσης-Ευαισθητοποίησης-της-τοπικής-κοινωνίας-στο-ΣΔΕ-Κρανιδίου.jpg)