Κλιμάκιο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ με τον υπ. Βουλευτή Γιώργο Γαβρήλο επισκέφθηκε την Νέα Επίδαυρο και την Παλιά Επίδαυρο. Τα μέλη του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν με τον κόσμο το Πρόγραμμα του κόμματος.
Η ακρίβεια και τα προβλήματα της καθημερινότητας ήταν τα κύρια θέματα συζήτησης και οι προτάσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ απαντούν σε αυτά τα προβλήματα. Τον ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ ενδιαφέρει η ευημερία όλων και όχι μόνο των λίγων και ισχυρών φίλων της κυβέρνησης Μητσοτάκη.
![Κλιμάκιο του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ σε χωριά της Επιδαυρίας 1](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Κλιμάκιο-του-ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ-σε-χωριά-της-Επιδαυρίας-1.jpg)
![Κλιμάκιο του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ σε χωριά της Επιδαυρίας 2](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Κλιμάκιο-του-ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ-σε-χωριά-της-Επιδαυρίας-2.jpg)
![Κλιμάκιο του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ σε χωριά της Επιδαυρίας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Κλιμάκιο-του-ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ-σε-χωριά-της-Επιδαυρίας-1024x576.jpg)
![Κλιμάκιο του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ σε χωριά της Επιδαυρίας 3](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Κλιμάκιο-του-ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ-σε-χωριά-της-Επιδαυρίας-3.jpg)
![Κλιμάκιο του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ σε χωριά της Επιδαυρίας 4](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Κλιμάκιο-του-ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ-σε-χωριά-της-Επιδαυρίας-4.jpg)