Στη σύλληψη ενός 59χρονου ημεδαπού προχώρησαν αστυνομικοί του Αστυνομικού Τμήματος Νεμέας σε συνεργασία με αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Κορίνθου, το πρωί της 28ης Νοεμβρίου. Ο 59χρονος συνελήφθη στη Νεμέα, όταν σε έρευνα που έγινε στο σπίτι του βρέθηκε ποσότητα κάνναβης.
Η κάνναβη, συνολικού βάρους 90,27 γραμμαρίων κατασχέθηκε από τις Αρχές, με το Αστυνομικό Τμήμα Νεμέας να διενεργεί προανάκριση.
![Κάνναβη Νεμέα 29 11 2022 εξ](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/11/Κάνναβη-Νεμέα-29-11-2022-εξ-771x1024.jpeg)