Ολοκληρώθηκε στο Ναύπλιο η 16η Εθελοντική Αιμοδοσία που διοργανώθηκε την 26η Οκτωβρίου από τη Διεθνή ένωση Αστυνομικών Αργολίδας στα πλαίσια των εθελοντικών και κοινωνικών της δράσεων. Αστυνομικοί έδωσαν αίμα και χάρισαν ζωή.
Ο Πρόεδρος Θανάσης Κατσίγιαννης και το Διοικητικό Συμβούλιο θέλουν να ευχαριστήσουν θερμά όλους όσους συμμετείχαν σε αυτή για την ανιδιοτελή προσφορά αγάπης στο κοινωνικό σύνολο.
![Εθελοντική αιμοδοσία ipa Αργολίδας (6)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Εθελοντική-αιμοδοσία-IPA-Αργολίδας-6.jpeg)
![Εθελοντική αιμοδοσία ipa Αργολίδας (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Εθελοντική-αιμοδοσία-IPA-Αργολίδας-4.jpeg)
![Εθελοντική αιμοδοσία ipa Αργολίδας (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Εθελοντική-αιμοδοσία-IPA-Αργολίδας-2.jpeg)
![Εθελοντική αιμοδοσία ipa Αργολίδας (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Εθελοντική-αιμοδοσία-IPA-Αργολίδας-1.jpeg)
![Εθελοντική αιμοδοσία ipa Αργολίδας (7)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Εθελοντική-αιμοδοσία-IPA-Αργολίδας-7.jpeg)
![Εθελοντική αιμοδοσία ipa Αργολίδας (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Εθελοντική-αιμοδοσία-IPA-Αργολίδας-3.jpeg)