Αυτοψία στις εργασίες καθαρισμού στον χείμαρρο Ξοβριό, στο Κιβέρι, τις οποίες διενεργεί η Π.Ε. Αργολίδας, διενήργησε ο αντιπεριφερειάρχης Δημήτρης Σχοινοχωρίτης.
Τον αντιπεριφερειάρχη συνόδευαν ο αντιδήμαρχος Άργους – Μυκηνών Δημήτρης Κρίγγος, ο πρόεδρος του Κιβερίου Παναγιώτης Χασάπης, καθώς και ο προϊστάμενος των Συγκοινωνιακών Έργων της Διεύθυνσης Τεχνικών Έργων της Π.Ε. Αργολίδας Σπύρος Μητροβγένης.
![Καθαρισμοί στον Ξοβριό στο Κιβέρι (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Καθαρισμοί-στον-Ξοβριό-στο-Κιβέρι-4.jpeg)
![Καθαρισμοί στον Ξοβριό στο Κιβέρι (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Καθαρισμοί-στον-Ξοβριό-στο-Κιβέρι-3.jpeg)
![Καθαρισμοί στον Ξοβριό στο Κιβέρι (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/Καθαρισμοί-στον-Ξοβριό-στο-Κιβέρι-1.jpeg)