Χριστουγεννιάτικο bazaar οργανώνει το Πελοποννησιακό Λαογραφικό Ίδρυμα από την Παρασκευή 3 έως και την Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021, από τις 10 το πρωί έως τις 4 το μεσημέρι, στον νέο πολιτιστικό του χώρο “Σοφρώνη 13”, στο Ναύπλιο.
![bazaar pli](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/11/bazaar-pli.jpg)
Στο bazaar θα διατίθενται ξεχωριστά δώρα με υψηλή αισθητική και σε απίστευτες τιμές.
Τα έσοδα θα διατεθούν για τους σκοπούς του Ιδρύματος.
Η είσοδος επιτρέπεται μόνο με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης.