Μια γνήσια λαϊκή βραδιά με πολυαγαπημένα και διαχρονικά τραγούδια ερμηνευμένα από την Μάντυ Κόσκου και τον Τάσο Τσετσένη, έγινε εχθές, το βράδυ, στον Ίναχο.
Στο μπουζούκι ήταν ο Θανάσης Καπετάνος, στο κλαρίνο ο Βασίλης Διαμαντής. Μαζί τους ήταν οι: Κ. Αλεξόπουλος στα πλήκτρα, Δ. Κυμπουρόπουλος στην κιθάρα και Π. Χορμής στα τύμπανα.
Όλοι μαζί σκόρπισαν το κέφι για αρκετές ώρες. Την επιτυχημένη Λαϊκή Βραδιά διοργάνωσε η ΚΕΔΑΜ στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Άργους Μυκηνών 2021.
![Μια γνήσια λαϊκή βραδιά με πολυαγαπημένα και διαχρονικά τραγούδια ερμηνευμένα από την Μάντυ Κόσκου και τον Τάσο Τσετσένη, έγινε εχθές, το βράδυ, στον Ίναχο.](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/07/221293864_2606133366360410_5118711901371155144_n.jpg)
![Μια γνήσια λαϊκή βραδιά με πολυαγαπημένα και διαχρονικά τραγούδια έγινε εχθές, το βράδυ, στον Ίναχο.](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/07/221441810_847474845881318_3629185066722974583_n.jpg)