Συνεχίζονται οι ηχηρές παρουσίες στον φιλόξενο χώρο του Αναγνώστη Πελοποννήσου και του anagnostis.org στην «Πελοπόννησος EXPO», με το ενδιαφέρον των επισκεπτών να είναι ολοένα και αυξανόμενο όσο η έκθεση πλησιάζει προς το τέλος της.
Πολύς είναι ο κόσμος που σταμάτησε χθες Σάββατο 13 Απριλίου, στο περίπτερο για να ενημερωθεί και να συζητήσει για θέματα που αφορούν την Αργολίδα και ευρύτερα την Περιφέρεια Πελοποννήσου.
Μεταξύ αυτών ο βουλευτής Αρκαδίας του ΣΥΡΙΖΑ Γιώργος Παπαηλίου.
![Παπαηλίου βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ περίπτερο Anagnostis Πελοπόννησος EXPO](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/papailiou-vouleutis-syriza-anagnostis-expo-1024x768.jpeg)
Από το περίπτερο του anagnostis και του Αναγνώστη Πελοποννήσου στην EXPO πέρασαν επίσης ο Διοικητής του Νοσοκομείου Ναυπλίου Θοδωρής Βασιλόπουλος και ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Αρκαδίας Γιάννης Τρουπής.
![Βασιλόπουλος Τρουπής στην Peloponnisos EXPO](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/vasilopoulos-troupis-anagnostis-periptero-expo-1024x768.jpeg)
![Βασιλόπουλος περίπττερο Anagnostis Πελοπόννησος EXPO](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/vasilopoulos-expo-periptero-anagnostis-1024x768.jpeg)
Δεν έλλειψε ούτε ο δήμαρχος Τρίπολης Κώστας Τζιούμης, πόλη η οποία φιλοξενεί φέτος την έκθεση.
![Τζιούμης Πελοπόννησος EXPO περίπτερο anagnostis](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/tzioumis-periptero-anagnostis-expo-1024x768.jpeg)
Την «Πελοπόννησος EXPO» επισκέφθηκε επίσης ο Διευθύνων Σύμβουλος της Αναπτυξιακής Πάρνωνα, Μαρίνης Μπερέτσος. Να σημειωθεί πως η Αναπτυξιακή Πάρνωνα διατηρεί δικό της περίπτερο στην έκθεση.
![Μπερέτσος περίπτερο Anagnostis Πελοπόννησος EXPO](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/mperetsos-anagnostis-expo-periptero-1024x866.jpg)
Σήμερα Κυριακή επισκέφθηκε το περίπτερο του anagnostis μεταξύ άλλων και η υποψήφια Ευρωβουλευτής με το ΠΑΣΟΚ Άννα Βερούλη.
![verouli expo anagnostis](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/verouli-expo-anagnostis-1024x768.jpg)
Η έκθεση που διοργανώνεται από το Επιμελητήριο Αρκαδίας με την υποστήριξη της Περιφέρειας Πελοποννήσου, αναδεικνύει την πολυδιάστατη φύση της περιοχής και τη δυναμική της επιχειρηματικής κοινότητας.
Ο εκδότης του Αναγνώστη Πελοποννήσου και του anagnostis.org Άκης Γκάτζιος, ο επικεφαλής της ομάδας της έκθεσης Άκης Ντάνος, όλη η συντακτική ομάδα και το τμήμα marketing, σας περιμένουμε να γνωριστείτε μαζί μας έως και σήμερα Κυριακή 14 Απριλίου στη Βιομηχανική Περιοχή Τρίπολης (κτήριο ΓΕΑ), στις θέσεις 207-209. Η έκθεση κλείνει στις 10 το βράδυ.