Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία του Πυροσβεστικού Σώματος στην Π.Ε. Αργολίδας, την Παρασκευή 5 Απριλίου, με θέμα: «Ενίσχυση συνεργασίας Πυροσβεστικού Σώματος και εμπλεκομένων φορέων ενόψει της αντιπυρικής περιόδου 2024».
Η ενημέρωση έγινε από τον Διοικητή Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Νομού Αργολίδας Πύραρχο Παναγιώτη Παπακωνσταντίνου, για τον επιχειρησιακό σχεδιασμό δασοπυρόσβεσης αντιπυρικής περιόδου 2024.
![syskepsi stin p.e. argolidas enopsei tis antipyrikis periodou 1](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/04/Syskepsi-stin-P.E.-Argolidas-enopsei-tis-antipyrikis-periodou-1-1024x576.jpg)