Πραγματοποιήθηκε η Τακτική Γενική Συνέλευση της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας την Τετάρτη 27 Μαρτίου, στην αίθουσα του Πνευματικού κέντρου του Ιερού Ναού Ευαγγελιστρίας Ναυπλίου.
Υπερψηφίστηκε ομόφωνα, ο Διοικητικός και Οικονομικός απολογισμός του 2023.
Υπερψηφίσθηκε επίσης ομόφωνα, ο Προϋπολογισμός του 2024 καθώς και η έκθεση της Εξελεγκτικής Επιτροπής.
Ο Πρόεδρος της Ε.Π.Σ. Αργολίδας κ. Βασίλης Σιδέρης και το Διοικητικό Συμβούλιο ευχαριστούν τα σωματεία που συμμετείχαν μαζικά στην Τακτική Γενική Συνέλευση της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας.
![Ε.Π.Σ.Αργολίδας: Υπερψηφίστηκε ομόφωνα ο Διοικητικός και Οικονομικός απολογισμός](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/eps-argolidas-apologismos-3-1024x683.jpg)
![Ε.Π.Σ.Αργολίδας: Υπερψηφίστηκε ομόφωνα ο Διοικητικός και Οικονομικός απολογισμός](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/eps-argolidas-apologismos-4-1024x684.jpg)
![Ε.Π.Σ.Αργολίδας: Υπερψηφίστηκε ομόφωνα ο Διοικητικός και Οικονομικός απολογισμός](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/eps-argolidas-apologismos-5-1024x683.jpg)
![Ε.Π.Σ.Αργολίδας: Υπερψηφίστηκε ομόφωνα ο Διοικητικός και Οικονομικός απολογισμός](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/eps-argolidas-apologismos-6-1024x683.jpg)
![eps argolidas apologismos (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/eps-argolidas-apologismos-1-1024x683.jpg)