Συνελήφθη, χθες (22.3.2024) το πρωί, στην Καλαμάτα, από αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών Καλαμάτας, 68χρονος ημεδαπός, γιατί κατείχε ποσότητα κάνναβης, συνολικού βάρους 40 γραμμαρίων, η οποία κατασχέθηκε.
Σε άλλη περίπτωση, συνελήφθη, χθες (22.3.2024) το πρωί, στην Καλαμάτα, από αστυνομικούς του Τμήματος Δίωξης Ναρκωτικών Καλαμάτας, 18χρονος ημεδαπός, γιατί κατείχε μικροποσότητα κάνναβης, η οποία κατασχέθηκε.
![23.3.2024 09.00 peloponnisou enimerwtiko](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/03/23.3.2024-09.00-peloponnisou-enimerwtiko-768x1024.jpg)