Το Διοικητικό Συμβούλιο του Εμπορικού Συλλόγου Άργους καλεί τα μέλη του και τους φίλους των εμπόρων να τιμήσουν με την παρουσία τους τον Αποκριάτικο χορό του Συλλόγου που θα γίνει στις 2 Μαρτίου 2024, ημέρα Σάββατο και ώρα 20:30 στον πολυχώρο «Απόλλων» στο Κεφαλάρι με πλήρες μενού, και πολλά δώρα.
Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει ζωντανή ορχήστρα με αξιόλογους καλλιτέχνες και οι μικροί της παρέας θα διασκεδάσουν με δύο κλόουν.
![Αποκριατικος χορός 1](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/02/Αποκριατικος-χορός-1-1024x576.jpg)