Η Ενορία Αγίας Τριάδος Λυγουριού και η Δημοτική Κοινότητα Ασκληπιείου Επιδαύρου σας προσκαλούν να παρευρεθείτε στην εκδήλωση με θέμα: «Μητέρα, η πλαστουργός της ζωής», με κεντρική ομιλήτρια τη δημοσιογράφο – κλασική φιλόλογο Βίκυ Φλέσσα .
Στην εκδήλωση συμμετέχουν η Δημοτική χορωδία Επιδαύρου και η Χορωδία της σχολής βυζαντινής μουσικής της Ι.Μ. Αργολίδος , τμήμα Λυγουριού υπό τη διεύθυνση του πρωτοψάλτου καθηγητού κ. Δημήτριου Καρκαλάτου .
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 6,30 μ.μ. στο Πνευματικό Κέντρο Αγίου Βασιλείου Λυγουριού.
![Εκδήλωση Λυγουριό](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/422644724_292285787179549_2463950789584796663_n-694x1024.jpg)