Τον ετήσιο χορό του κάνει ο Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου, το Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2024, στο Korinthian Palace και ώρα 21:00, στο Σολομό Κορινθίας.
Στο «Χειμωνιάτικο Αντάμωμα» θα είναι μαζί τους για διασκεδάσουν και να χορέψουν οι Γρίβα Γιώτα, Τσαλάγκας Σταύρος, Καραχρήστος Γιώργος και στο κλαρίνο ο Τσολακίδης Ζήσης.
Η τιμή εισόδου είναι στα 30 ευρώ, ενώ περιλαμβάνεται πλήρες γεύμα με κρασί και αναψυκτικά.
![Σύλλογος Σαρακατσαναίων Πελοποννήσου](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Σύλλογος-Σαρακατσαναίων-Πελοποννήσου.jpg)