Για άλλη μια χρονιά, ο πρόεδρος του Κυνηγετικού Συλλόγου Ναυπλίου Γιάννης Ζαφείρης και η «Γουρουνοπαρέα Ληστής», με αρχηγό της το Χρήστο Διαλιάτση και μέλη της ομάδας, επισκέφθηκαν τον Ιερό Ναό Ευαγγελιστρίας Ναυπλίου, το Γεύμα Αγάπης – Συσσίτιο, όπου πρόσφεραν 50 κιλά αγριογούρουνου και 1.000 κιλά πατάτες για το πρωτοχρονιάτικο γεύμα.
Η ομάδα εύχεται Χρόνια Πολλά, Καλή Χρονιά με υγεία για όλους.
![Προσφορά στην Ευαγγελίστρια (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Προσφορά-στην-Ευαγγελίστρια-2-1024x766.jpg)
![Προσφορά στην Ευαγγελίστρια (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2024/01/Προσφορά-στην-Ευαγγελίστρια-3-1024x910.jpg)