Η Επιτροπή Ειρήνης Αργολίδας προσκαλεί το κοινό στην εκδήλωση με τίτλο «Παλαιστίνη – Με τους λαούς που αγωνίζονται για τη λευτεριά και το δίκιο. Πάντα με την σωστή πλευρά της Ιστορίας!».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 10/12/2023 και ώρα 18:00 το απόγευμα, στο Πνευματικό Κέντρο Νέας Κίου, σε συνδιοργάνωση με τον Μορφωτικό Σύλλογο Νέας Κίου.
![Πρόσκληση εκδήλωσης Επιτροπή Ειρήνης Αργολίδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Πρόσκληση-εκδήλωσης-Επιτροπή-Ειρήνης-Αργολίδας-1024x393.jpg)
Θα πραγματοποιηθεί ομιλία από τον Σταύρο Τάσσο Πρόεδρο της ΕΕΥΔΕ.
![Αφίσα Παλαιστίνη Επιτροπή Ειρήνης Αργολίδας](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/12/Αφίσα-Παλαιστίνη-Επιτροπή-Ειρήνης-Αργολίδας-725x1024.jpg)