Το περιφερειακό τμήμα Σαμαρειτών – Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Ναυπλίου, ύστερα από μια δύσκολη διετία εξαιτίας της covid-19 είναι έτοιμο να δεχθεί στις τάξεις του νέους εθελοντές.
Σε μια εποχή όπου περισσότερο από ποτέ ο Άνθρωπος έχει ανάγκη τον συνΑνθρωπο, το περιφερειακό τμήμα Σαμαρειτών – Διασωστών Ναυπλίου σας καλεί να έρθετε στην μεγάλη οικογένεια του Ερυθρού Σταυρού ώστε να την κάνετε ακόμα μεγαλύτερη.
Οι εγγραφές γίνονται στο www.samarites.gr/. Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6945553863 (Δημήτρης Στεφάνου), 6946129723 (Γιώργος Καραμπής).
![Ερυθρός Σταυρός](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/09/Ερυθρός-Σταυρός-724x1024.webp)