Μία θέση στο βάθρο εξασφάλισε ο Ναυπλιώτης αθλητής Σταύρος Σμυρλής στους αγώνες Τριάθλου που διεξήχθησαν το σαββατοκύριακο στον Τυρό Κυνουρίας, κατακτώντας την τρίτη θέση στην κατηγορία του.
Από κοντά και ο γιος του που βγήκε πρώτος σε αγώνα κολύμβησης.
«Όμορφες στιγμές με ωραίους ανθρώπους που μπορεί να μας προσφέρει η συμμετοχή μας στον αθλητισμό», έγραψε ο τριαθλητής που επίσης εργάζεται ως δημοτικός υπάλληλος.
![Σμυρλής Τυρός (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/09/Σμυρλής-Τυρός-3-576x1024.jpg)
![Σμυρλής Τυρός (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/09/Σμυρλής-Τυρός-2-576x1024.jpg)