Με ιδιαίτερη χαρά, ο πρόεδρος του Πανελλήνιου Συλλόγου Παραπληγικών, παράρτημα Βορειοανατολικής Πελοποννήσου, Παναγιώτης Μήτσουλας και ο Γενικός Γραμματέας Σωτήρης Ελευθεριάδης παρέδωσαν ένα αμαξίδιο σε μια κυρία που πραγματικά είχε ανάγκη.
Η περιβαλλοντική δράση ανακύκλωσης, όπου συλλέγουν και ανακυκλώνουν πλαστικά καπάκια, οι κόποι και η στήριξη όλων εσάς ξεχωριστά, όλων των παιδιών από σχολεία της Αργολίδας & Κορινθίας ανταμείφτηκε με την πράξη αυτή.
![Παράδοση αναπηρικού αμαξιδίου (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/07/Παράδοση-αναπηρικού-αμαξιδίου-2-1024x577.jpg)
«Σας ευχαριστούμε όλους, όπου δώσαμε χαρά σε έναν συνάνθρωπό μας και συνεχίζουμε. Ιδιαίτερες ευχαριστίες να δώσουμε στην «Ανταποδοτική Ναυπλίου» όπου ο υπεύθυνος του χώρου κος Γαβρήλος Δημήτριος μας στηρίζει με αμεσότητα και υπευθυνότητα σε ότι χρειαστούμε», αναφέρει ο πρόεδρος του Συλλόγου Παναγιώτης Μήτσουλας.
![Παράδοση αναπηρικού αμαξιδίου (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/07/Παράδοση-αναπηρικού-αμαξιδίου-3-705x1024.jpg)