Με σύνθημα «Ενωμένοι, με σχέδιο και τόλμη, για τον Δήμο που μας αξίζει» ο Γιάννης Σαρρής απευθύνει ανοιχτό κάλεσμα προς όλους του πολίτες του Δήμου Επιδαύρου.
Ο υποψήφιος δήμαρχος Επιδαύρου καλεί στην Κεντρική Προεκλογική Εκδήλωση ανακήρυξης της δημοτικής παράταξης «Δημιουργική συνΕργασία Επιδαύρου», με την οποία θα διεκδικήσε τον δημαρχιακό θώκο στις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές.
Η εκδήλωση θα γίνει την Κυριακή 9 Ιουλίου στον προαύλιο χώρο της Αγίας Τριάδας, στο Λυγουριό.
![Σαρρής προεκλογική εκδήλωση](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Σαρρής-προεκλογική-εκδήλωση.webp)