Ολοκληρώθηκε η Α΄ φάση ασφαλτόστρωσης και διαγράμμισης από την Περιφερειακή Ενότητα Αργολίδας στο Επαρχιακό Οδικό Δίκτυο του Δήμου Άργους Μυκηνών Φίχτια – Κουτσοπόδι.
Όπως γνωστοποίησε ο αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας Γιάννης Μαντζούνης, ξεκινά άμεσα το έργο «ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ – ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ» υποέργο: « ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ Ε.Ο. 7 ΤΜΗΜΑ ΑΡΓΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙ» με προϋπολογισμό 800.000 ευρώ.
![Έργα δρόμοι ΠΕ Αργολίδας (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Έργα-δρόμοι-ΠΕ-Αργολίδας-3-1024x597.jpg)
![Έργα δρόμοι ΠΕ Αργολίδας (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Έργα-δρόμοι-ΠΕ-Αργολίδας-4-1024x768.jpg)
![Έργα δρόμοι ΠΕ Αργολίδας (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Έργα-δρόμοι-ΠΕ-Αργολίδας-2-768x1024.jpg)
![Έργα δρόμοι ΠΕ Αργολίδας (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/06/Έργα-δρόμοι-ΠΕ-Αργολίδας-1-768x1024.jpg)