Ο Δήμος Επιδαύρου, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Πελοποννήσου διοργανώνει για 26η συνεχή χρονιά την Έκθεση Αγροτουρισμού στο λιμάνι της Αρχαίας Επιδαύρου.
Η έκθεση θα πραγματοποιηθεί παράλληλα με το Φεστιβάλ Επιδαύρου, από 1 Ιουλίου έως και 13 Αυγούστου 2023, κάθε Παρασκευή Σάββατο και Κυριακή, πλαισιωμένη όπως πάντα από ποικίλες εκδηλώσεις.
Όροι συμμετοχής
Δείτε παρακάτω τους όρους συμμετοχής στην Έκθεση Αγροτουρισμού 2023:
![όροι συμμετοχής 2023](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/όροι-συμμετοχής-2023-786x1024.jpg)
Αιτήσεις συμμετοχής
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής έως 15 Ιουνίου.
Η αίτηση μπορεί να κατατεθεί είτε αυτοπροσώπως ή με e-mail.
![ΑΙΤΗΣΗ 2023 ΑΓΡΟΤ](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/ΑΙΤΗΣΗ-2023-ΑΓΡΟΤ-724x1024.jpg)