Ξεκίνησαν οι εργασίες της αγροτικής οδοποιίας Νότια του Νότιου Περιφερειακού Άργους καθώς και ο καθαρισμός ερεισμάτων δρόμου από το γήπεδο 5×5 προς συνεργείο Αφών Χριστόπουλου.
Ο Δήμαρχος Άργους Μυκηνών Δημήτρης Καμπόσος δήλωσε για το έργο:
«Χωρίς πολλά λόγια! Πριν λίγες μέρες ανακοινώσαμε την έναρξη των εργασιών αγροτικής οδοποιίας Νότια του Περιφερειακού Νοτίου τμήματος Άργους! Πραγματοποιείται και καθαρισμός των ερεισμάτων δρόμου από το γήπεδο 5×5 έως το συνεργείο ΑΦΟΙ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΙ. Οι εργασίες ξεκίνησαν και προχωρούν γοργά! Μιλάμε με έργα! Ότι υποσχεθήκαμε το κάνουμε πράξη!»
![Αγροτική οδοποιία Άργος (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/Αγροτική-οδοποιία-Άργος-4.jpg)
![Αγροτική οδοποιία Άργος (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/Αγροτική-οδοποιία-Άργος-3.jpg)
![Αγροτική οδοποιία Άργος (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/Αγροτική-οδοποιία-Άργος-2.jpg)