Την εκλεκτή της καρδιάς του Αντωνία Σταματούδη παντρεύτηκε χθες Σάββατο ο μέτοχος του anagnostis.org και του Αναγνώστη Πελοποννήσου Θεοδόσης Ντάνος.
Ο θρησκευτικός γάμος πραγματοποιήθηκε στο πανέμορφο ξωκκλήσι Προφήτης Ηλίας στο λόφο Ασπίδας του Άργους, με πολύ κόσμο να παραβρίσκεται στο μυστήριο και να εύχεται στο νέο ζευγάρι. Κουμπάροι του ζευγαριού ήταν ο Παναγιώτης Κατσώνας και η Ναταλία Γεωργιάδου.
![Γάμος Θεοδόσης Ντάνος - Αντωνία Σταματούδη](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/Γάμος-Θεοδόση-Ντάνου-1-1024x576.jpg)
Όσοι παραβρέθηκαν στο γάμο και στο τραπέζι που ακολούθησε στο Κεφαλάρι, έζησαν μία στιγμή που περίμεναν πώς και πώς, τον γάμο της Αντωνίας και του Θεοδόση. Η Αντωνία έλαμπε ως νύφη δίπλα στον άντρα της ζωής της, όπως βέβαια και εκείνος που ήθελε πιο πολύ από τον καθένα να κάνει δική του τη γυναίκα που αγάπησε.
Τρισευτυχισμένοι και οι γονείς του ζευγαριού, όπως και όλοι οι παρευρισκόμενοι στο μυστήριο.
![Γάμος Θεοδόση Ντάνου 2α](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/05/Γάμος-Θεοδόση-Ντάνου-2α-1024x576.jpg)
Το προσωπικό του anagnostis.org εύχεται στους νεόνυμφους βίο ανθόσπαρτο.