Χθες Μεγάλη Παρασκευή η Τροχαία Ναυπλίου αντί για πρόστιμα μοίρασε φυλλάδια σε οδηγούς, ενημερώνοντάς τους για την ασφαλή οδηγική συμπεριφορά, ώστε να μην … τσουγκρίσουν στους δρόμους αλλά στο σπίτι, όπως επιτάσσει το έθιμο.
Ο Αναπληρωτής Διοικητής του Τμήματος Τροχαίας Ναυπλίου μαζί με κλιμάκιο της Υπηρεσίας προχώρησαν σε αυτή τη δράση στον κόμβο της Ενδεκάτης με στόχο συμβουλευτικό και όχι τιμωρητικό στην προκειμένη περίπτωση.
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (8)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-8-766x1024.jpg)
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-4-768x1024.jpg)
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-3-766x1024.jpg)
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-2-768x1024.jpg)
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (6)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-6.jpg)
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (5)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-5.jpg)
![Τροχαία φυλλάδια Ναύπλιο (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2023/04/Τροχαία-φυλλάδια-Ναύπλιο-1.jpg)