Με πυξίδα την αλληλεγγύη και την αγάπη προς το συνάνθρωπο, χθες Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αργολίδας, ο Πρόεδρος Βασίλης Σιδέρης μαζί με το Δ.Σ. και το Νομικό Πρόσωπο Δημοσίου Δικαίου Κοινωνικής Μέριμνας και Αθλητισμού και ο Πρόεδρος Νίκος Δελής παρέδωσαν τρόφιμα μακράς διάρκειας στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Άργους – Μυκηνών για να διανεμηθούν εν όψει της Εορτής των Χριστουγέννων στα οικονομικά ασθενέστερα νοικοκυριά, στις άπορες οικογένειες, στα μοναχικά και τα ηλικιωμένα άτομα που αυτό εξυπηρετεί.
Η Ένωση Ποδοσφαιρικών σωματείων και το Νομικό Πρόσωπο Δημοσίου Δικαίου Κοινωνικής Μέριμνας και Αθλητισμού του Δήμου Άργους-Μυκηνών ευχαριστούν τα αθλητικά σωματεία που συμμετείχαν σε αυτή την αξιοθαύμαστη κοινωνική δράση προσφοράς αγάπης από την αθλητική οικογένεια προς το συνάνθρωπο.
![ΕΠΣ Αργολίδας κοινωνική προσφορά (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/12/ΕΠΣ-Αργολίδας-κοινωνική-προσφορά-1-1024x683.jpg)
![ΕΠΣ Αργολίδας κοινωνική προσφορά (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/12/ΕΠΣ-Αργολίδας-κοινωνική-προσφορά-2-1024x683.jpg)
![ΕΠΣ Αργολίδας κοινωνική προσφορά (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/12/ΕΠΣ-Αργολίδας-κοινωνική-προσφορά-4-1024x683.jpg)
![ΕΠΣ Αργολίδας κοινωνική προσφορά (5)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/12/ΕΠΣ-Αργολίδας-κοινωνική-προσφορά-5-1024x683.jpg)