Ιδιαίτερα ευχαριστημένες και ικανοποιημένες και με πολλές εμπειρίες επέστρεψαν οι διεθνείς ποδοσφαιρίστριες του Φείδωνα Άργους από την Ισπανία, όπου έλαβαν μέρος στο πρωτάθλημα της Εθνικής Ομάδας Κορασίδων Round 1- UEFA European Women’s Under 17 Championship 22/23 το διάστημα από 19 έως 29/09/22.
Η Μούγιου Μαρισόφη, η Μούγιου Μαρία-Ελένη, η Χριστίνα Βαλκάνη και η Ιωάννα Γκότση βρέθηκαν την Παρασκευή το βράδυ στο γήπεδο του Κιβερίου κατευθείαν από το αεροδρόμιο για προπόνηση.
![κορασίδες Φείδωνα](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/10/κορασίδες-Φείδωνα.jpg)
Εκεί έγιναν δεκτές με χειροκροτήματα από τις συμπαίκτριές τους και δέχθηκαν τα συγχαρητήρια από τον πρόεδρο κ. Γιάννη Αποστολόπουλο, τον αντ/δρο κ. Δημήτρη Κουκουμάνο, την έφορο κα Ελένη Κωσταλάμπρου, τον προπονητή κ. Δημήτρη Τότσικα, την συνεργάτιδά του κα Βανέσα Αναστασοπούλου και από αρκετούς γονείς.