Σε εξέλιξη βρίσκονται οι εργασίες στο κάστρο της Πιάδας, στη Νέα Επίδαυρο. Ο δήμαρχος Επιδαύρου Τάσος Χρόνης παρουσιάζει κάποιες εικόνες από το σημείο τονίζοντας πως «γίνεται πανέμορφο».
Ο δήμαρχος δίνει συγχαρητήρια στην Εφορεία Αρχαιοτήτων Αργολίδας και επισημαίνει: «Έχω ξαναπεί και το λέω πάλι, η Νέα Επίδαυρος είναι ένα χωριό που για να το δεις, πρέπει να το περπατήσεις».
Σοκάκια, πετρόχτιστα σπίτια και η ιστορία της νεότερης Ελλάδας!
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (8)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-8.jpg)
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (7)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-7.jpg)
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (5)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-5.jpg)
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (4)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-4.jpg)
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (3)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-3.jpg)
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-2.jpg)
![Κάστρο Πιάδας Νέα Επίδαυρος (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Κάστρο-Πιάδας-Νέα-Επίδαυρος-1.jpg)