Εκπροσωπώντας τον Περιφερειάρχη Πελοποννήσου Παναγιώτη Νίκα, ο Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας Δημήτρης Σχοινοχωρίτης και ο Εντεταλμένος Σύμβουλος Αθλητισμού της Περιφέρειας Πελοποννήσου Γιάννης Μαντζούνης παρέδωσαν σήμερα:
- Στο Γενικό Νοσοκομείο Ναυπλίου UNIT (εξεταστική μονάδα) ΩΡΛ, η οποία περιλαμβάνει καρέκλα, κάμερα ενδοσκοπίου, μικροσκόπιο, monitor shaver και πηγή φωτισμού.
- Rapid tests στα νοσοκομεία Άργους και Ναυπλίου και στα Κέντρα Υγείας Λυγουριού και Κρανιδίου
- Στις Δικαστικές Φυλακές Ναυπλίου οξύμετρα, πιεσόμετρα, ηλεκτρονικά θερμόμετρα και υγειονομικό υλικό.
![Παράδοση υγειονομικού υλικού Άργος Ναύπλιο (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Παράδοση-υγειονομικού-υλικού-Άργος-Ναύπλιο-1-1024x490.jpg)
![Παράδοση υγειονομικού υλικού Άργος Ναύπλιο (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2022/02/Παράδοση-υγειονομικού-υλικού-Άργος-Ναύπλιο-2-1024x490.jpg)