Ήρθε το 1ο χρυσό μετάλλιο για τον σύλλογο Dojang Argos Taekwondo Club στο Πανελλήνιο Κύπελλο «Θωμαΐδης Κων/νος» που διεξάγεται 3-5 Δεκεμβρίου στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Συγκεκριμένα ο αθλητής Χρήστος Κολιγλιάτης κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατηγορία -49kg Π/Κ.
![Ταεκβοντό Άργος (2)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/12/Ταεκβοντό-Άργος-2.jpg)
Ο δεύτερος αθλητής του συλλόγου, Νίκος Κούρος, δεν κατάφερε κάποια διάκριση στην κατηγορία -55kg Ε/Ν, πραγματοποιώντας όμως μια αξιοπρεπέστατη εμφάνιση, πολλά υποσχόμενη για το μέλλον.
![Ταεκβοντό Άργος (1)](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/12/Ταεκβοντό-Άργος-1.jpg)
Το Δ.Σ. του συλλόγου συγχαίρει αθλητές και προπονητή, για την παρουσία και τη διάκριση σε άλλη μια Πανελλήνια διοργάνωση, με περισσότερους από 1.500 συμμετέχοντες.