Εγκαίνια θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 27 Νοεμβρίου στο ανακαινισμένο γήπεδο του Αγίου Δημητρίου του Δήμου Επιδαύρου, στην Αργολίδα.
Όπως αναφέρει η πρόσκληση:
«Ο Δήμαρχος Επιδαύρου Αναστάσιος Χρόνης και ο Αντιπεριφερειάρχης Αργολίδας Γιάννης Μαλτέζος, σας προσκαλούν στα εγκαίνια των ανακαινισμένων εγκαταστάσεων του γηπέδου στον Άγιο Δημήτριο, το Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 11.00π.μ.»
![Πρόσκληση εγκαινίων](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/11/Πρόσκληση-εγκαινίων-694x1024.jpg)
«Η μεγάλη στιγμή για τον Άγιο Δημήτριο και τον Παμμετοχικό έφτασε. Το Σάββατο 27/11 στις 11.00 το πρωί θα γίνουν τα εγκαίνια και ο αγιασμός του ανακαινισμένου δημοτικού γηπέδου. Όλα θα είναι έτοιμα», σημειώνει ο Δημαρχος Επιδαύρου Τάσος Χρόνης.