Ακόμα μια σημαντική διάκριση κέρδισε ο Σύλλογος Καρκινοπαθών και Φίλων Ν. Αργολίδας ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. «Η Αλληλεγγύη» . Συγκεκριμένα, βραβεύθηκε με το bronze βραβείο στα HealthCare Business Awards με την υποψηφιότητα «όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος», στην κατηγορία «Δράσεις με στόχο την ενημέρωση/ευαισθητοποίηση/πρόληψη».
Η τελετή βράβευσης και απονομής των βραβείων πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 20 Σεπτεμβρίου στο Κελλάρι Παπαχρήστου στην Παλλήνη. Την τιμητική διάκριση και το bronze βραβείο του Συλλόγου παρέλαβαν η Πρόεδρος, κ. Ελένη Ηλιάδη και ο Αντιπρόεδρος, κ. Μιχάλης Ελευθεριάδης.
Ο Σύλλογος Καρκινοπαθών και Φίλων Ν. Αργολίδας ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. «Η Αλληλεγγύη» εργάζεται ασταμάτητα, αλλάζει, προχωρά και θέτει κάθε φορά νέους στόχους και οράματα. ΄Εχοντας στο επίκεντρο, τον άνθρωπο που παλεύει, που αγωνίζεται, που επιζεί.
![ο Σύλλογος Καρκινοπαθών και Φίλων Ν. Αργολίδας ΣΥ.ΚΑ.ΦΙ.ΑΡ. «Η Αλληλεγγύη», βραβεύθηκε με το bronze βραβείο στα HealthCare Business Awards με την υποψηφιότητα «όπου υπάρχει θέληση, υπάρχει και τρόπος».](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/09/242495378_6423751154332211_402529422462418478_n.jpg)
![Την τιμητική διάκριση και το bronze βραβείο του Συλλόγου παρέλαβαν η Πρόεδρος, κ. Ελένη Ηλιάδη και ο Αντιπρόεδρος, κ. Μιχάλης Ελευθεριάδης.](https://www.anagnostis.org/wp-content/uploads/2021/09/242486659_6423751567665503_294979898736175330_n-455x1024.jpg)